Maruf

Seni Sevmiyorum… Yine de Merhaba, Kaderdaşım…

Seni sevmiyorum… Falan cemaate mensup olanlar, sizi de sevmiyorum… Filan memleketliler, sizden de hiç hoşlanmıyorum… Bir de kime hizmet ettiği bilinmeyen filanca hocanın  takipçileri sizi de sevmiyorum… Benim mezhebimden olmayanlar, sizi de sevmiyorum. Hele şu partiye oy verenler, sizden nefret ediyorum… Ya şu sendikanın yalaka üyeleri, falanca futbol takımını tutanlar, sizi de sevmiyorum… Bir de şu kanal kanal dolaşan Profesör, duyduğu her şeyi din adına anlatan medyatik hoca; seni de, sevmiyorum… Sevmiyorum, istesem de sevemiyorum işte. Ayrıca, şöyle şöyle giyinenler, saçı-sakalı şöyle olanlar sizden de hazetmiyorum. Bütün bunların yanında bana kazık atanlar, yalan söyleyenler, iki yüzlüler, konjonktür adamları, menfaatciler, abûs suratlılar, saygısızlar, selam-sabahsızlar sizi de sevmiyorum…

Sevmiyorum;

AMA SİZE DÜŞMAN DEĞİLİM. SİZİN KÖKÜNÜZÜ KAZIMAYI AKLIMDAN BİLE GECİRMİYORUM. BU VATANDAN SÜRMEYİ, EN TEMEL HAKLARINIZI YOK SAYMAYI İSE ASLA TASVİP ETMİYORUM. SİZE “KAFİR” DEMEYİ, SAPIK, ZINDIK, FİTNECİ, BOZGUNCU DEYİP SİZİ DİN DIŞI GÖRMEYİ; SEVGİ DİNİ İSLAM’A YAKISTIRAMIYORUM. BU AYRIŞTIRICI SÖYLEMLERİ; TÜM FARKLI FİKİRLERİNE RAĞMEN ÜMMET-İ MUHAMMED’İ BİRARADA TUTMAYA ÇALIŞAN GEÇMİŞ ULEMÂMIZA İHANET SAYIYORUM.

YINE KAVGACI BU ÜSLUPU; TÜM İNANÇSIZLIKLARINA, AHLAKSIZLIKLARINA RAĞMEN, FİİLİ MÜCADELEYE GİRMEYEN, KIMSENIN MALINA-CANINA TASALLUT ETMEYEN, BÖLÜCÜ VE PARÇALAYICI OLMAYAN HERKESİ İSLAM TOPLUMLARINDA YAŞATMAYA ÇALIŞAN ÜMERÂMIZA  VEFASIZLIK OLARAK GÖRÜYORUM.

BİR DE;

BÜTÜN BUNLARI, BİZİM KÜÇÜK İHTİLAFLARIMIZDAN ÇIKACAK BÜYÜK KAVGALARIMIZ İÇİN ELLERİNİ OVUŞTURAN ŞEYTANİ ZEKASI VE SİNSİ HESAPLARI İLE AVRUPA’NIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEK OLARAK GÖRÜYORUM. BU TOPRAKLAR ÜZERİNDE BÜYÜK HAYALLERİ OLAN, ALEM-İ İSLAM’I KENDİ ELLERİYLE BOĞMAYA ÇALIŞAN BATILILARA HİZMET OLARAK GÖRÜYORUM.

FİTNE ÇIKARMAK İÇİN EN CAHİLİMİZİ, EN BASİRETSİZİMİZİ, EN KİNDARIMIZI/DİNDARIMIZI KULLANMAYI ÇOK İYİ BİLEN BU ADAMLARIN OYUNUNA GELMEMEK İÇİN,  “ARTIK BU KADAR BÜYÜK ACI YETER” DEMEK İSTİYORUM…

BÜTÜN BUNLAR İÇİN;

SENİ SEVMESEM DE SANA ELİMİ UZATIYORUM… KOLUNA GİRİYORUM…

BU VATAN İÇİN,

BU MİLLET İÇİN,

ÜMMET-İ MUHAMMED İÇİN,

MAZLUM DÜNYA MİLLETLERİ İÇİN…

ZALİMLERE, HAINLERE INAT. . .

SANA KARDEŞİM DİYORUM… MÜSLÜMANSAN İSLAM OLARAK KARDEŞİM, DEĞİLSEN İNSAN OLARAK KARDEŞİM DİYORUM… “KADERDAŞIM” DİYORUM…

HER ŞEYE RAĞMEN SANS SELAM VERİYORUM…

İÇTEN SAMİMİ VE DOSTÇA “MERHABA, MERHABA, MERHABA!” DİYORUM

19.04.2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın